همه چیز در مورد پردازنده گیتار هلیکس مدل FIRMWARE V2.80

همه چیز در مورد پردازنده گیتار هلیکس مدل FIRMWARE V2.80
پردازنده گیتار هلیکس مدل Firmware v2.80 با ورود به دنیای موسیقی، گیتارها را دستخوش تغییرات عظیمی کرده است. تا به امروز این پردازنده یکی از بهترین تقویت کننده گیتار بوده است. اگر گیتاریست هستید لازم است بدانید هر نوع جلوه ای که بخواهید در این دستگاه به کار رفته و قابلیت تنظیم های نوآورانه در آن دیده می شود. اگر قصد دارید بیشتر در مورد این دستگاه بدانید با ما همراه باشید.

ویژگی های پردازنده گیتار هلیکس مدل Firmware v2.80

آمپر و افکت های جدید

به روز رسانی سیستم عامل Firmware v2.80، هشت مدل تقویت کننده جدید را بر اساس کلاسیک هایی مانند 1958 Fender 5C3 Tweed Deluxe به اجرا درآورده است. همچنین ماژول های مدرن دیگر مانند Revv Generator 120 و 2016 Grammatico LaGrange در این دستگاه به چشم می خورد. ناگفته نماند که هفت مدل افکت جدید دیگر را در این پردازنده گیتار خواهید یافت. این افکت ها شامل درایوهای مبتنی بر هرمیت زندریو و سلطان تن آنالوگمن است. همچنین در بین افکت ها با یک فیلتر مبتنی بر Moog Moogerfooger Murf وLine 6-original shelf و tilt EQs مواجه می شوید.
ویژگی های پردازنده گیتار هلیکس مدل Firmware v2.80

خصوصیات جدید پردازنده گیتار هلیکس

1. Variax string level control

اگر گیتار واریاکس line 6 دارید، اکنون می توانید به وسیله پردازنده گیتار هلیکس مدل Firmware v2.80 سیم های گیتار خود را از راه دور به صورت جداگانه تنظیم کنید. شما حتی می توانید تراز سیم ها را تعیین کنید و از طریق قسمت پدال یا اسنپ شات دستگاه، گیتار خود را کنترل کنید. اگر می خواهید با یک اثر خلاقانه صدای سیم خاصی را برجسته کنید یا فقط سیم E را بر روی تن خاصی تنظیم کنید، هلیکس می تواند ابزاری خارق العاده باشد.

2. کنترل از راه دور برای PowerCab Plus و DT25 / DT50

آیا شما کابین بلندگو مدل پاور کاب پلاس، یا آمپلی فایر DT25 یا DT50 را دارید؟ با استفاده از بروزرسانی پردازنده گیتار هلیکس مدل Firmware v2.80، می توانید از راه دور پارامترها را تا دو آمپر یا کابین متصل به L6 Link تنظیم کنید. پارامترهای مربوط به کابین یا آمپر شما حتی می تواند به صفحه پدال یا اسنپ شات اختصاص داده شود.

3. Command Center Hot Keys

این خبر برای کاربران DAW بسیار هیجان انگیز و جدید است. مرکز فرماندهی هلیکس اکنون می تواند کلیدهای میانبر QWERTY را مستقیما از طریق USB به رایانه شما ارسال کند. به عبارت دیگر، می توانید دستورات کلیدی مانند Save ،Open Project Play ،Record Enable و Bounce to Disk را مستقیم از هلیکس خود به DAW ارسال کنید. در واقع شما می توانید این کار را با هر دستگاه کامپیوتری که به دستورات کلیدی پاسخ می دهد، انجام دهید. مهمتر از همه، هلیکس line6 برای کنترل از راه دور نرم افزاری را در YouTube ، iTunes ،Spotify و سایر برنامه های کاربردی ایجاد کرده است. این بدان معنی است که شما حتی لازم نیست برای تنظیمات گیتار یا سیستم هلیکس از برنامه های دستی استفاده کنید.

4. Per-block Snapshot Bypass

آیا تا به حال به خود گفته اید کاش بتوان اسنپ شات ها را بدون تاثیر روی بلاک خاصی تغییر دهید؟ با آپدیت جدید هلیکس firmware می توانید کنترل اسنپ شات را روی حالت block’s bypass غیرفعال کنید.

5. New Snapshot toggle mode

قبل از بروزرسانی این سیستم عامل، با فشردن ماژول اسنپ شات، اسنپ شات فعلی مجدد بارگذاری می شد. اما اکنون می توانید با انجام همین حرکت اسنپ فعلی را با اسنپ شات قبلی جا به جا کنید.

6. Swap the Up/Down footswitches

براساس فیدبک دستگاه، اکنون شما می توانید سوییچ های بالا و پایین را تعویض کنید. اگر ترجیح می دهید که بالا به پایین برود، اکنون اجازه این انعطاف پذیری را دارید.
7. Tempo indicator
همچنین برای بازخورد بهتر بصری، نوار اسکریبل در هر زمانی قابل تغییر خواهد بود.

8. Enhancements to Pedal Edit Mode

در پردازنده گیتار هلیکس مدل Firmware v2.80 می توانید پارامترهای موجود در مورد بلوک های ورودی و خروجی را با پاهای خود تغییر دهید.