منو
سبد خرید

گیتار الکتریک فندر Mustang 90

گیتار الکتریک فندر Mustang 90

شنیدن صدای گرم و دلنشین موسیقی زیرزمینی با استفاده از گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

استفاده از گیتار الکتریک فندر  Mustang 90برای سبک‌ موسیقی راک و سبک‌های دیگری که تاکنون با موفقیت همراه نبودند، بسیار مطلوب است زیرا این مدل بسیار متمایزتر از گیتارهای مدل کلاسیک می‌باشد. تولیدکنندگان این محصول از طریق بروزرسانی بسیاری از ویژگی‌ها و عملکردهای آن، توانسته‌اند صداهای بی‌نظیر و بسیار قوی و پرحجم برند فندر را خلق نمایند. گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 ابزار بسیار مناسبی برای نوازندگان با سلایق و خواسته‌های متفاوت می‌باشد. درحالت کلی این محصول یک انتخاب جدید از سوی طیف وسیعی از نوازندگان برای موسیقی کلاسیک زیرزمینی است.

ویژگی‌های گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

- مقیاس طول 24 اینچ، دهانه سی شکل ساخته شده از چوب درخت افرا.
- تعبیه دو نوع تک سیم پیچ MP-90  در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90.
- تعبیه یک جا انگشتی 9.5 اینچی با 22 عدد تخته بزرگ در محصول برای تولید صداهای پرقدرت و هیجان‌انگیز.
- وجود شش پوشش رشته‌ای ضخیم بر روی بدنه محصول برای محافظت از اتصالات.
- قابلیت کنترل میزان حجم صدا و صوت با استفاده از سوئیچ تنظیم وضعیت در سه موقعیت با استفاده از گیتار الکتریک فندر  Mustang 90.

گیتار الکتریک فندر Mustang 90

مقیاس طول 24 اینچ گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

طول کوتاه گیتار مذکور سبب افزایش محبوبیت آن نزد طیف وسیعی از نوازندگان شده‌است. این ویژگی ممتاز و منحصربفرد از ابتدا دهه1960 در گیتارهای فندر مدل Jaguar و Mustang بسیار مورد توجه قرار گرفته‌است. در حالت کلی مقیاس 24 اینچ یک عنصر بسیار کاربردی و مطلوب در برند فندر محسوب می‌شود که امروزه نیز در این مقیاس تولید و توزیع می‌شود.

تعبیه دو نوع تک سیم پیچ MP-90  در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

وجود دو تک سیم‌پیچ MP-90 در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90تاثیر بسیار زیادی بر تولید صداهای باکیفیت محصول داشته است. درحالت کلی این ویژگی منحصربفرد سبب شده‌است که مدل کلاسیک در یک مدل کاملا جدید و بروزرسانی شده تجلی یابد.

دهانه سی شکل ساخته شده از چوب درخت افرا

در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90یک دهانه بسیار مدرن به صورت سی شکل(شکل گردن در مقطع)، طراحی و اجرا شده‌است. همچنین تولیدکنندگان یک جا انگشتی 9.5 اینچی با 22 عدد تخته بزرگ از جنس جامبو برای تولید صداهای قوی و هیجان‌انگیز در این محصول فوق‌العاده تعبیه نموده‌اند.

گیتار الکتریک فندر Mustang 90

وجود سوئیچ تنظیم وضعیت در سه موقعیت

گیتار الکتریک فندر  Mustang 90یک سوئیچ تنظیم موقعیت برای سه حالت مختلف را دارد و نوازنده قادر به استفاده از هر یک از حالت‌ها به‌تنهایی یا به صورت ترکیبی می‌باشد.

وجود شش پوشش رشته‌ای ضخیم بر روی بدنه محصول برای محافظت از اتصالات

گیتار الکتریک فندر  Mustang 90دارای یک پوشش ضخیم بوده که سبب افزایش مقاومت و پایداری محصول می‌شود. وجود شش پوشش رشته‌ای بر روی بدنه سبب جلوگیری از انتقال ارتعاش به دست نوازنده شده‌است. هر کدام از شش رشته به یک حفره‌ی ویژه در این گیتار متصل می‌باشند.

وجود صفحه‌ای حکاکی شده در قسمت دهانه گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

گیتار مذکور در قسمت دهانه دارای یک صفحه حکاکی شده، می‌باشد که بر روی صفحه حرفF(حرف اول برند فندر) نوشته شده‌است. این حکاکی یک الگوی کلاسیک برای انواع آلات موسیقی در برند فندر می‌باشد.

استفاده از یک ساز مدرن و خاص

گیتار الکتریک فندر  Mustang 90یکی از محبوب‌ترین محصولات برند فندر است که بسیاری از قابلیت‌های آن بروزرسانی شده‌است که سبب خلق موسیقی‌های دلنشین می‌شود. این محصول به دلیل طول کوتاه برای نوازندگانی که جثه کوچکتری دارند، بسیار کاربردی و مطلوب می‌باشد. قابلیت پخش صدا با وضوح و قدرت زیاد به دلیل تعبیه دو نوع تک سیم‌پیچ  MP-90در محصول سبب محبوبیت این محصول در نزد طیف وسیعی از نوازندگان شده‌است. در حالت کلی خصوصیات منحصربفرد و کاربردی گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 سبب می‌شود که نوازنده صرفا بر روی کار خود تمرکز کند و خیالش از بابت سایر جزئیات مربوط به گیتار، راحت باشد.

ساختار بدنه آفست در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

محصول مذکور یکی از شناخته شده‌ترین و محبوب‌ترین کالاهای برند فندر به لحاظ سبک بدنه آفست می‌باشد. ابعاد کوچک گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 نه‌تنها سبب زیبایی مضاعف محصول شده‌است بلکه برای نوازندگان ریز جثه بسیار ایده‌آل می‌باشد. همچنین طول کوتاه محصول باعث کاهش تنش وارد آمده به رشته‌ها می‌شود و در نتیجه صداهای گرم و دلنشینی تولید می‌نماید. با نگاهی به ویژگی‌های گیتار مذکور درخواهید یافت که این گیتار برای پاسخگویی به نیازهای کاربران امروزی طراحی و ساخته شده‌است. 

مزیت وجود دو نوع تک سیم پیچ MP-90  در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90

وجود تک سیم‌پیچ‌های MP-90 در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 سبب تمایز بنیادین این محصول از سایر محصولات مشابه برند فندر می‌شود. بسیاری از نوازندگان معتقدند که وجود MP-90 در گیتار مذکور، سبب تولید صداهای شفاف مشابه صداهای شفاف ایجاد شده ناشی از تک سیم‌پیچ‌های سنتی می‌شود که ضمن داشتن خروجی صدا با قدرت بیشتر سبب ایجاد برخی ناهنجاری‌ها می‌شود که این امر طبیعتا برای مبتدیان کمی دشوار خواهد بود. همچنین امکان کنترل میزان حجم صدا و صوت با استفاده از سوئیچ تنظیم وضعیت در سه موقعیت با استفاده از گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 وجود دارد.

گردنه طراحی شده گیتار الکتریک فندر  Mustang 90مناسب برای گیتاریست‌های مدرن و امروزی

یکی‌دیگر از ویژگی‌های منحصربفرد گیتار مذکور، طراحی گردنه آن می‌باشد که منطبق با خواسته‌های نوازندگان امروزی و مدرن است. همچنین تعبیه یک جا انگشتی 9.5 اینچی با 22 عدد تخته بزرگ در محصول برای تولید صداهای هیجان‌انگیز نیز از دیگر خصوصیات این گیتار ممتاز و کاربردی است. برند فندر مدت زمان زیادی است که از این قابلیت در تولید محصولات خود استفاده می‌نماید زیرا امکان ضبط و خمش تک‌نوت را به راحتی فراهم می‌کند. از سویی دیگر گردنه سی شکل به راحتی در دست نوازنده قرار می‌گیرد.

گیتار الکتریک فندر Mustang 90

معرفی گیتار الکتریک فندر  Mustang 90در یک نگاه:

- طراحی بدنه آفست بسیار شکیل به صورت n.
- طول 24 اینچ محصول برای نوازندگان ریزجثه‌ بسیار ایده‌آل است.
- وجود پوشش  ضخیم بر روی بدنه محصول سبب محافظت از اتصالات و افزایش پایداری محصول می‌شود.
- تعبیه دو نوع تک سیم پیچ MP-90  در گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 سبب تولید صداها‌ی متنوع لطیف و ضخیم می‌شود.
- عبور جریان مستقیم برق.
- تعبیه یک جا انگشتی 9.5 اینچی سبب سهولت استفاده از  گیتار الکتریک فندر  Mustang 90 می‌شود.

گیتار الکتریک فندر Mustang 90

مشخصات کلی و ظاهری
برندفندر
نوع سازگیتار الکتریک
جنس بدنهتوسکا | Alder
جنس دستهافرا | Maple
جنس صفحه انگشت گذاریPau Ferro
جنس ماشین هدStandard Cast/Sealed
جنس بریج6-Saddle Strings-Through-Body Strat® Hardtail with Bent Steel Saddles
تعداد فرت ها22
تعداد سیم ها6
مقیاس گیتار"24 (610 میلی متر)
اندازه فرت هاMedium Jumbo
کشور سازندهایالات متحده آمریکا
سایردارای محافظ صفحه 4-Ply Aged White Pearloid
ویژگی ها و مشخصات فنی
محافظ صفحهدارد
پیچ تنظیم دستهStandard
دسته ویبرهندارد
تعداد و نوع پیکاپ2 عدد | پیکاپ بریج و دسته از نوع Mustang MP-90
حالت های پیکاپ3-Position Toggle: Position 1. Bridge Pickup, Position 2. Bridge And Neck Pickups, Position 3. Neck Pickup
پیچ تنظیم صداMaster Volume, Master Tone
سایردارای سیم های (Fender USA 250R NPS, (.010-.046 Gauges | دارای گیگ بگ اورجینال | پیکربندی پیکاپ SS

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: Mustang 90
  • وزن: 0.00kg
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید

گزینه های موجود

متن