منو
سبد خرید

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

لمس صدایی آرام و استایل شیک گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster بسیار سبک و راحت بوده و یکی از معتبرترین محصولات برند فندر برای نوازندگان محسوب می‌شود. طراحی منحصربفرد محصول و ویژگی‌های فوق‌العاده گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster سبب افزایش استفاده از محصول توسط طیف وسیعی از نوازندگان شده‌است. همچنین این محصول قابلیت استفاده برای موسیقی سبک راک و جاز را دارد زیرا امکان تولید صدای طبیعی و احساسی را برای نوازنده فراهم می‌کند.

معرفی ویژگی‌های گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

- بدنه ساخته شده از چوب توسکا.
- محصول سبک و بی‌صدای برند فندر.
- تقویت قسمت میانی محصول و وجود مدارهای تنظیم TBX جریان صدا.
- وجود گردنه منحصربفرد و نرم وی شکل ساخته شده از چوب افرا در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster.
- وجود هماهنگی میان قفل و اتصال مرتبط با لرزش صدا.

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

طراحی گردنه منحصربفرد و نرم وی شکل ساخته شده از چوب درخت افرا در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

طراحی گردنه(در قسمت مقطع گیتار) وی شکل بسیار نرم در محصول سبب سهولت استفاده برای نوازنده می‌شود. از سویی دیگر وجود تنظیمات S50 موجود بر روی گردنه محصول سبب افزایش وضوح صدا خواهد شد. این قابلیت گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster بویژه برای نوازندگانی که دست‌های بزرگ‌تری دارند بسیار مناسب و ایده‌آل می‌باشد.

قابلیت TBX کنترل صدا در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

نخستین دکمه کنترل میزان صدا در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster مجهز به مدار تنظیم TBX است. به عبارت دیگر گیتار مذکور دارای یک گیره در قسمت مرکزی بوده و این قابلیت برای کنترل میزان صدا از کمترین تا بیشترین حد می‌باشد. چرخاندن گیره در جهت عقربه‌های ساعت موجب افزایش میزان صدا و نیز چرخاندن گیره در خلاف جهت عقربه‌های ساعت سبب کاهش میزان صدا می‌شود. 

قابلیت تقویت قسمت میانی محصول

دومین دکمه کنترل فشار، به عنوان یک کنترلی برای تقویت‌کننده میانی گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster عمل می‌نماید. چرخش در جهت عقربه‌های ساعت موجب افزایش فرکانس میانه و کاهش فرکانس‌های حرارتی محصول می‌شود.

مجهز بودن قابلیت قفل ارتعاش صدا در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster دارای یک بلوک چوبی قابل جابه‌جایی است که این بلوک بین ترمولو و دیواره حفره ترمولو نصب شده‌است، این امر برای کنترل میزان ارتعاش صدا بسیار ایده‌آل و مطلوب می‌باشد.

استفاده از اورتان در قسمت انتهای گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

استفاده از ماده اورتان در قسمت انتهایی بدنه محصول سبب افزایش دوام و پایداری گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster شده‌است. همچنین رنگ‌های بانشاط، براق و شفاف علاوه بر زیبایی محصول سبب افزایش دوام و طول عمر آن نیز می‌شود.

تعبیه یک جا انگشتی 9.5 اینچی در محصول

شعاع جاانگشتی موجود بر روی گیتارها یک قابلیت بسیار مهم برای سهولت استفاده می‌باشد. در گیتار مدرن مذکور شعاع 9.5 اینچی برای جاانگشتی در نظر گرفته شده‌است که این امر علاوه بر تامین قوس کافی و مورد نیاز نوازنده سبب استفاده از گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster به صورت بسیار راحت می‌شود.

بله، حالا شما می‌توانید از گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster نهایت استفاده را ببرید.

در کل دنیای گیتار اسمی بزرگ‌تر از Eric Clapton وجود ندارد! داستان این مرد یک افسانه‌ای است که بیش از 40 سال به طول انجامید! گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster یک ابزاری است که نوازنده می‌تواند با خیال راحت آن را انتخاب نماید و با استفاده از آن بهترین موسیقی خود را به نمایش بگذارید. درست است این دقیقا همان گیتاری است که شما باید مالک آن شوید(Eric Clapton این روزها کارهای سفارشی نقاسی را انجام می‌دهد). 
گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster برای اولین با در دهه 1980 معرفی و عرضه شده‌است. امروزه قابلیت‌های گیتار نظیر تقویت قسمت میانی محصول و وجود مدارهای تنظیم TBX جریان صدا بروزرسانی شده و از محبوب‌ترین گیتارهای برند فندر نزد طیف وسیعی از نوازندگان می‌باشد.

معرفی گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster در یک نگاه:

- این محصول دقیقا مشابه گیتار مخصوص اریک می‌باشد.
- قابلیت تولید صداهای پرقدرت همراه با مدارهای تقویت‌شده قسمت میانی گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster.
- گردنه وی شکل ساخته شده از چوب درخت افرا.

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster دقیقا مشابه گیتار مخصوص اریک می‌باشد.

ممکن است تصور کنید که گیتاریست مشهوری نظیر Eric Clapton به طور شگفت‌انگیزی چوب‌ صنوبر خاکستری را انتخاب می‌کند اما حقیقیت این است که ساز موسیقی محبوب Eric Clapton، گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster است. زمانی که از گیتار مذکور استفاده نمودید، درخواهید یافت که چرا او هرگز به دنبال محصولی فراتر از گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster نبوده‌است. بدنه محصول از جنس توسکا‌ی بسیار سبک می‌باشد که بر روی آن یک لایه پلی اورتان مشکی و سفید کشیده شده‌است(دقیقا مشابه گیتار مشهور Clapton). با استفاده از قابلیت وجود مدارهای تنظیم TBX جریان صدا نوازنده قادر به تنظیم میزان صدا، از یک صدای شفاف و ضعیف به یک صدای قوی، خواهد بود. با ترکیب قابلیت‌های بروزرسانی شده گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster شما یک ساز واقعی خواهید داشت که امکان تولید صداهای بسیار طبیعی را برای شما فراهم خواهد نمود.  

قابلیت تولید صداهای پرقدرت همراه با مدارهای تقویت‌شده قسمت میانی گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster 

گیتار مذکور دارای سه تک سیم‌پیچ می‌باشد بنابراین قادر به تولید صداهایی هست که هیچ گیتار دیگری قادر به تولید صدایی مشابه با آن نخواهد بود. همچنین وجود قابلیت سوئیچ تنظیم وضعیت سه‌گانه، نوازنده را برای رسیدن به ترکیب‌های مختلف و هیجان‌انگیز یاری می‌دهد. این قابلیت به اشتباه تنظیمات خارج از فاز خوانده می‌شود. گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster از یک سوئیچ 5 موقعیتی مدرن برای دسترسی به طیف متنوعی از ترکیبات بهره می‌برد. از سویی دیگر یک تقویت‌کننده فعال با 25 دسی‌بل برای کنترل میزان صدای ترکیبات ایجاد شده، در محصول تعبیه شده‌است. علاوه بر آن وجود دکمه تنظیم میزان صدا TBX، برای تغییر وضعیت صدا کاربرد دارد.

گردنه وی شکل ساخته شده از چوب درخت افرا

لئوفندر هراسی از اندیشیدن به ویژگی‌های بیرونی محصول برای طراحی آن نداشت، زیرا او یک مهندس بود نه یک گیتاریست! از دهه‌های 1950 و 1970 گردنه ساخته شده از چوب افرا در تمامی گیتارهای برند فندر جایگاه ویژه‌ای یافت. طراحی گردنه وی شکل و تعبیه یک جا انگشتی 9.5 اینچی با 22 عدد تخته بزرگ برای تولید صداهای پرقدرت و هیجان‌انگیز محصول، سبب تبدیل شدن گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster به گیتار مورد علاقه Eric Clapton شده‌است. با توجه به نیازهای نوازندگان، تولیدکنندگان انتهای گردنه وی شکل را با مواد پلی اورتان صاف و براق اندود نموده‌اند.

خصوصیات گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster 

- استفاده از رنگ مشکی و ماده پلی اورتان در انتهای گردنه محصول.
- وجود گردنه وی شکل ساخته شده از چوب افرا 
- تعبیه یک جا انگشتی 9.5 اینچی در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster.
- بدنه ساخته شده از چوب توسکا.
- قابلیت تنظیم میزان صدا.
- جاانگشتی ساخته شده از چوب افرا.
- افزودن گردنه فرت-22 در گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster.
- وجود ورودی‌های نقطه ای در گیتار مذکور.
- تعبیه سه تک سیم‌پیچ برای تولید صداهای قدرتمند و واضح.
- وجود هماهنگی میان قفل و اتصال مرتبط با لرزش صدا.
- تعبیه سوئیچ 5 موقعیتی برای تنظیم میزان صدا.
- بدنه زرد رنگ محصول.
- مقیاس طول 25.5 می‌باشد.

گیتار الکتریک فندر Eric Clapton Stratocaster

مشخصات کلی و ظاهری
برندفندر
نوع سازگیتار الکتریک
جنس بدنهتوسکا | Alder
جنس دستهافرا | Maple
جنس صفحه انگشت گذاریافرا | Maple
جنس ماشین هد6-in-Line American Vintage
جنس بریج6-Saddle American Vintage Synchronized Tremolo
تعداد فرت ها22
تعداد سیم ها6
مقیاس گیتار"25.5 (648 میلی متر)
اندازه فرت هاVintage Style
کشور سازندهایالات متحده آمریکا
سایردارای محافظ صفحه 1-Ply White
ویژگی ها و مشخصات فنی
محافظ صفحهدارد
پیچ تنظیم دستهStandard
دسته ویبرهدارد
تعداد و نوع پیکاپ3 عدد | پیکاپ بریج، میانی و دسته از نوع Vintage Noiseless Single-Coil Strat
حالت های پیکاپ5-Position Blade: Position 1. Bridge Pickup, Position 2. Bridge and Middle Pickup, Position 3. Middle Pickup, Position 4. Middle and Neck Pickup, Position 5. Neck Pickup
پیچ تنظیم صداMaster Volume, Tone 1. Master TBX™ Tone Control, Tone 2. Master Active Mid Boost (0-25dB). Mid boost kit
سایردارای سیم های (Fender® USA 250R, NPS, (.010-.046 Gauges | دارای گیگ بگ اورجینال Vintage Tweed Case | پیکربندی پیکاپ SSS

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: Eric Clapton Stratocaster
  • وزن: 0.00kg
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید

گزینه های موجود

متن