منو
سبد خرید

پیانو آکوستیک یاماها GB1

پیانو آکوستیک یاماها GB1

با گرند پیانو یاماها GB1K آشنا شوید!

فشرده ترین و مقرون به صرفه ترین محصول یاماها را بشناسید.

گرند پیانو یاماها  GB1K یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین محصولات یاماها ست که برای فضاهای محدود یک انتخاب مناسب به شمار می آید و دارای صداهای کاملا طنین انداز است که قابلیت رقابت با مدل های بسیار بزرگتر را نیز دارد.

بیش از یک قرن تجربه در ساخت پیانو های بزرگ به ساخت گرند پیانو یاماها  GB1K انجامید!

ساخت پیانوهای بزرگ از نظر زیبایی و دامنه موسیقی بنیانگذار هنر به شمار می آیند اما بیش از 100 سال تخصص و تجربه در این زمینه به ساخت گرند پیانو یاماها  GB1K انجامید که علاوه بر کارایی، ارزشی معادل با انواع بزرگتر پیانوها نیز دارد.

گرند پیانو یاماها GB1

گرند پیانو یاماها  GB1K، ساخته شده با استاندارد های مختلف!

پیانو های بزرگ یاماها معمولا به عنوان آلات موسیقی با کیفیت و برجسته برشمرده می شوند و به دلیل عملکرد قابل اطمینانی که داشته اند در طول زمان، نقش مهمی را در هنرهای نمایشی ایفا کرده اند. میتوان گفت پیانو هایی هستند که اکثر پیانیست ها آن را انتخاب می کنند.

قرن هاست که شهرت یاماها بر پایه ساخت کارهای دستی استوار است که در این بین تجهیزات برتر و استفاده از تخصص های عالی نیز نادیده گرفته نمی شود. استفاده از فناوری های جدید در ساخت گرند پیانو یاماها  GB1K نشان دهنده این است که رویکردهای پیشرفت قابل ملاحظه ای توسط این شرکت مدنظر قرار گرفته است.
گفت و گویی که با نوازندگان حرفه ای انجام گرفته است نشان می دهد که ساخت گرند پیانو یاماها  GB1K به ایجاد امکانات تحقیقی پیشرفته ای انجامیده است که نسل های جدیدی از پیانو های یاماها را ایجاد کرده است. شبکه های جهانی یاماها همچنین به مشتریان امکانات بسیاری را ارائه می دهد که از تولید منطقه ای گرفته تا مقرون به صرفه بودن آن ها را در بر دارد.

یاماها متعادل کننده فن آوری های برتر است که با کمک گرفتن از صنعتگران خبره باعث ایجاد یک استاندارد بی نظیر در زمینه ساخت پیانو و به ویژه گرند پیانو یاماها  GB1K بوده است. پیانو های بزرگ یاماها یک انتخاب بسیار مناسب برای پیانیست های سراسر جهان به شمار می آید.

مشخصات کلی و ظاهری
برندیاماها
نوع سازپیانو آکوستیک
اندازهارتفاع 99 سانتی متر | عرض 146 سانتی متر | عمق 151 سانتی متر
کشور سازندهایالات متحده آمریکا

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: GB1
  • وزن: 0.00kg
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید

گزینه های موجود

متن