منو
سبد خرید

پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion

پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion
پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion
پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion
پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion
پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion

اعوجاج‌های دلنشین و تجمیع دو پدال در یک پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortion

پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionجزء پدال‌های بسیار محبوب و مشهور برند باس می‌باشد. یکی از ویژگی‌های منحصربفرد این محصول تجمیع دو پدال در یک پدال است. دلیل این امر فراهم نمودن امکان تولید صداهای بیشتر و اعوجاج‌های متنوع یا ترکیبی از این دو برای نوازندگان می‌باشد. پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionچهار قابلیت اصلی نظیر سطح، صدا، کنترل میزان ضربه و رنگ برای نوازندگان جهت کنترل وضعیت فراهم می‌نماید. در حالت کلی میزان تنظیم صدا به صورت قوی و یا ظریف و احساسی کاملا به شما بستگی دارد. پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionبا وجود داشتن تک سیم‌پیچ های بسیار کاربردی، دارای محبوبیت ویژه‌ای برای کاربران است.

معرفی پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionدر یک نگاه:

- انجام فعالیت‌ها با بهره‌گیری از دنده‌های موجود در پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion، تولید اعوجاج‌ها و یا ترکیبی از آن دو.
- تعبیه تک سیم‌پیچ‌های بسیار ظریف در محصول.
- پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion: نیرومند، تضمین شده و قابل اطمینان با بیش از 10000000 نسخه فروش محصول.

پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion

انجام فعالیت‌ها با بهره‌گیری از دنده‌های موجود در پدال گیتار باسOS-2 OverDrive/Distortion، تولید اعوجاج‌ها و یا ترکیبی از آن دو

آیا شما قادر به  تولید اعواج‌ها و استفاده از دنده‌ها نیستید و باید یکی از این دو قابلیت را انتخاب نمایید؟ پدال مناسب خود را پیدا کرده‌اید. پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion امکان استفاده‌ برای سلایق متنوع نوازندگان را فراهم نموده‌است. شما همزمان قادر به تولید اعوجاج‌های مورد نظر و استفاده از دنده خواهید بود. همچنین شما قادر به استفاده مطلوب در هر طیف رنگی هستید. در حالت کلی پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionچهار قابلیت اصلی نظیر سطح، صدا، کنترل میزان ضربه و رنگ برای نوازندگان جهت کنترل وضعیت فراهم می‌نماید.

تعبیه تک سیم‌پیچ‌های بسیار ظریف در محصول

تعدادی از پدال‌ها به کار شما صدمه می‌زنند(هرچند که خوب هستند)، اما بسیاری از پدال‌های دیگر از ابتکار، ظرافت و پویایی کار شما در هنگام استفاده از تک سیم‌پیچ‌ها حمایت می‌کنند. در این راستا برند باس، پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionرا برای حفظ جزئیات و ظرافت‌های موجود در صدای تک سیم‌پیچ‌ها و تولید اعوجاج‌های مورد نظر نوازنده، طراحی و ارائه نموده‌است. تجربه نشان داده‌ که پدال مذکور با قابلیت‌های متنوع و منحصربفرد خود سبب تولید صداهای بسیار خاص و فوق‌العاده می‌شود.

پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion: نیرومند، تضمین شده و قابل اطمینان با بیش از 10000000 نسخه فروش محصول

بیش از 10000000 نسخه از پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionدر سرتاسر جهان به فروش رسیده‌است و نوازندگان مشهوری نظیرYngie Malmsteen, Dave Navarro, John Petrucci, Marty Friedman,  Steve Vai,  و  Joe Satrianiاز این محصول منحصربفرد استفاده نموده‌اند. بی‌شک شما درباره استفاده از این پدال مشهور در گروه های موسیقی مشهوری نظیر Muse, The Killers  و  Silversunبسیار شنیده‌اید. دلیل موفقیت بسیار واضح است: پدال‌های باس بویژه این پدال منحصربفرد نه‌تنها بسیار زیبا و عالی طراحی شده‌اند بلکه بسیار کاربردی می‌باشند. پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionدر یک جعبه فلزی شکیل قرار گرفته‌است و قسمت پایه از پلاستیک مخصوصی ساخته شده‌است که از لغزش پدال هنگام فشار جلوگیری می‌نماید. بنابراین اگر شما بسیار حرفه‌ای یا مبتدی هستید می‌توانید از پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortionاستفاده نمایید تا بتوانید صدای منحصربفرد و فوق‌العاده خود را تولید نمایید.

معرفی ویژگی‌های پدال گیتار باس  OS-2 OverDrive/Distortion

- وجود چهار قابلیت اصلی نظیر سطح، صدا، کنترل میزان ضربه و رنگ، جهت کنترل وضعیت، توسط نوازندگان.
- مقاومت ورودی: 1 موهمز.
- مقاومت خروجی: 10 کومس یا بیشتر.
- معادل سطح صدای ورودی: 100 dBu یا کمتر(IHF-A, Typ).
- اتصالات: جک ورودی، جک خروجی و جک آداپتور برق(DC 9V).
- منبع تغذیه: 9 ولت، باتری خشک 9 ولت یا آداپتور برق AC.
- میزان کشش: 12 میلی آمپر(DC 9V).
- تجهیزات جانبی: باتری خشک 9 ولتی.
- آداپتور برقی: رولند PSA-120S.
- 2-8/7" .W x 5-8/1" D x 2-8/3" H
- وزن:15oz.

پدال گیتار باس OS-2 OverDrive/Distortion

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm
کشور سازنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: OS-2 OverDrive/Distortion
  • وزن: 400.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن