منو
سبد خرید

پدال گیتار باس OD-1X OverDrive

پدال گیتار باس OD-1X OverDrive

پدال گیتار باس مدل OD-1X OverDrive

این نوع پدال گیتار در واقع یکی از محبوب ترین انواع پدال هاست که صدایی مدرن را ایجاد می کند و عملکردی بی نظیر را در اختیار شما قرار خواهد داد. در واقع میتوان گفت که پدال گیتار باس  OD-1X OverDrive را میتوانید با گوش دادن بشناسید. این نوع پدال ها در واقع سالیان سال است که مورد استفاده قرار می گیرند و تجربه ای کاملا جدید را در اختیار شما قرار خواهند داد که حاصل استفاده از پدال گیتار باس  OD-1X OverDrive و محصولات بی نظیر شرکت باس است.

پدال گیتار باس OD-1X OverDrive

ویژگی پدال گیتار باس OD-1X OverDrive

این پدال ها در واقع نسخه هایی از باس هستند که صدا را همراه با احساس به شما عرضه خواهند کرد. شما توسط این پدال ها میتوانید آنالوگی قابل دستیابی داشته باشید. البته پردازش قدرتمند در زمان واقعی باعث می شود که صداهای متنوع و با رنج گسترده تری هم تولید شوند. پدال گیتار باس  OD-1X OverDrive ویژگی های منحصر به فردی دارد که سر و صدایی بسیار کم را با تنظیمات بسیار عالی به شما ارائه خواهد داد. نکته دیگری که باید بدانید این است که این پدال ها در واقع ظاهری جالب با دستگیره های منحصر به فرد دارند که همراه با ضمانت نامه پنج ساله باس، آن ها را به انتخابی مطمئن برای شما تبدیل خواهد کرد.
تجربه نهایی شما در استفاده از پدال گیتار باس  OD-1X OverDrive نشان می دهد که این پدال ها برخلاف آنچه که تا کنون ساخته شده است، دارای ابعاد کاملا جدیدی از صداست که کیفیت و وضوح را با هم به همراه دارد. در واقع میتوان گفت که صدایی که توسط این پدال تولید می شود در عین اینکه بلند است، جسورانه خواهد بود و شما به سختی میتوانید کیفیت همچین صدایی را فراموش کنید.

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm
کشور سازنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: OD-1X OverDrive
  • وزن: 450.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن