منو
سبد خرید

پدال گیتار باس MT-2W Metal Zone

پدال گیتار باس MT-2W Metal Zone

همه چیز درباره پدال گیتار باس مدل MT-2W Metal Zone

به مدت 25 سال، پدال گیتار باس  MT-2W Metal Zone یکی از محبوب ترین انواع پدال ها بوده است که در ترکیب باس قرار گرفته است و با فروش کلی که در رتبه بندی ها وجود دارد به طور کلی پرفروش ترین هم هست. پدال گیتار باس  MT-2W Metal Zone ساخته شده در کشور ژاپن و تزئین شده موزه Waza Craft است که نمادی برجسته را به نمایش می گذارد. در حالت استاندارد میتوان گفت که نسخه تکامل یافته ای از این پدال ها وجود دارد که صدای جدید و گسترده ای را ارائه می دهد که برای سبک های امروزی کاملا مناسب هستند.

ویژگی های پدال گیتار باس MT-2W Metal Zone

این پدال دارای مدارهای صوتی تماما آنالوگ است که این مدارهای به دست آمده در واقع با اجزای آنالوگ گسسته شده اند. پدال گیتار باس  MT-2W Metal Zone یک صدای معروف و استاندارد را با وضوح کمتر و صدای به روزتر ایجاد می کند.. حالت سفارشی این پدال با دامنه گسترده تری برای شما کار خواهد کرد و بهره بیشتری خواهد داشت. همچنین سه باند قدرتمند، اقدام به سفارشی سازی صوتی شدید با سه میزان Mid Range High، Low و swipable و می تواند تا 15 دسی بل مقدار صدا را افزایش دهد. این پدال ساخت ژاپن است و ضمانت نامه 5 ساله باس هم دارد.

پدال گیتار باس MT-2W Metal Zone

پدال گیتار باس MT-2W Metal Zone و دلیل محبوبیت

برای اولین بار در سال 1991 بود که پدال های متال تولید شدند. در این بین همه جا مورد علاقه گیتاریست ها بودند. با گذشت زمان این نوع پدال ها بیشتر و بیشتر مورد اهمیت قرار گرفتند. یکی از ویژگی های برجسته این پدال ها این است که توانایی شکل گیری صداهای عمیق در آنها وجود دارد. همچنین گفته می شود که پدال یکی از اولین جمع و جور کننده های تولید شرکت باس است.

تن های ریفاین شده با Waza دستی

مانند همه انواع پدال ها در واقع پدال های MT نیز طراحی شرکت باس هستند. این نوع پدال ها با ایجاد یک مدار افزایشی دو مرحله ای دارای یک طراحی مشخصی هستند که برای صداهای بهتر، وضوح بهتری را هم ایجاد خواهد کرد. در این بین می توان گفت که EQ در واقع مخصوص حالت های استاندارد است و به صورت سفارشی ساخته می شود.
در حالت استاندارد اما با پشتیبانی اجزایی که به صورت جدا در این پدا ها وجود دارند شما میتوانید با پدال گیتار باس  MT-2W Metal Zone به یک صدای دو مرحله ای استاندارد دست پیدا کنید که شما را به سطح بعدی منتقل خواهد کرد. این بخش حتی بیشتر از سایرین پاسخگو خواهد بود و عملکرد بهتری را در اختیار شما قرار می دهد.

حالت سفارشی پدال گیتار باس  MT-2W Metal Zone

یک حالت دیگر هم وجود دارد که به آن حالت سفارشی گفته می شود که برای صداهایی وسیع و گسترده ایجاد شده است. این نوع تن اما طبیعی و باز است و با افزایش پویایی بیشتر خواهد شد.

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm
کشور سازندهژاپن

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود:
  • مدل: MT-2W Metal Zone
  • وزن: 440.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن