منو
سبد خرید

پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver

پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver
پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver
پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver
پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver
پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver
پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver
پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver

پدال گیتار باس مدل JB-2 Angry Driver

BOSS برای بزرگداشت چهلمین سالگرد ساخت پدالهای گیتار باس، در یک همکاری خلاقانه تاریخی بین دو رهبر صنعت دو شرکت BOSS و JHS  گرد هم آمده اند. شرکت BOSS در طراحی جمع و جور کلاسیک نقش داشته است و این پدال یعنی پدال گیتار باس  JB-2 Angry Driver  را طراحی کرده است. در ایجاد صدای آن ترکیب دو صدای مشهور از دو برند که JHS با صدای Angry Charlie و BOSS با صدای Blues Driver با یکدیگر همکاری داشته اند و محصول این همکاری پدال گیتار باس  JB-2 Angry Driver را به وجود آورد. با همکاری نزدیک با هم، نوآوران پدال یک مدار کاملا جدید را به همراه صدای پیشرفته و کارایی کاملا مناسب برای عملکرد حالت دو گانه ایجاد کردند.

نوع طراحی پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver 

پدال گیتار باس  JB-2 Angry Driver  دارای سه دکمه دو تایی متحدالمرکز است که کنترل درایو مستقل، نوع و سطح هر نوع اشباع را در اختیار شما قرار می دهد. با انتخاب شش حالت، می توانید از هر ابزار اورکلاک به طور مستقل استفاده کنید، یا آنها را در پیکربندی های موازی ادغام کنید. پدال گیتار باس  JB-2 Angry Driver امکان ترکیب کردن صدای متوسط از Blues Driver را با صداهای تهاجمی راک از Angry Charlie فراهم می کند. پدال دامنه ای بی نظیر تطبیق پذیری فوق العاده سریع را ارائه می دهد.

پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver

انواع صداها در پدال گیتار باس JB-2 Angry Driver با فرمت فشرده شده کنترل می شوند

دارای دو نوع دریل، دکمه های دو محور و شش حالت است. پدال گیتار باس  JB-2 Angry Driver  به تنهایی می تواند مقدار زیادی از سرعت را ارائه دهد. سوئیچ شش حالته امکان استفاده از اضافه بارها را در بسیاری از روش های خلاقانه، از کارهای فردی گرفته تا بسیاری از کارهای گروهی را به کاربر می دهد و به شما این امکان را می دهد که در حالت های گوناگون از آن استفاده کنید. در حالت سری Mode ، یک اوردرایو به عنوان تقویت کننده برای دیگری عمل می کند. در حالت موازی، کاراکتر اوردرایو در پاسخ به انتخاب لحن به وضوح تغییر می کند. جک کنترل از راه دور با کنترل یک پدال خارجی یا انتخاب پدال، جهت پدال راتغییر می دهد. 

جاش رئیس کمپانی  JHS درباره پدال گیتار باس  JB-2 Angry Driver  می گوید: " در این قالب کوچک، شما این سیستم تعویض سری و موازی شگفت انگیز را دریافت می کنید." وی گفت: " شما برای دو پدال شش کنترل دارید، اما شش کنترل موازی شش دستور برای یک پدال جدید طراحی می شوند، این عالی است."

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm
کشور سازنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: JB-2 Angry Driver
  • وزن: 440.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن