منو
سبد خرید

پدال گیتار باس DS-1 Distortion

پدال گیتار باس DS-1 Distortion

پدال گیتار باس  DS-1 Distortion و تاریخچه آن

پدال گیتار باس DS-1 Distortion نمادی واقعی از دنیای تنظیم صدای گیتار است. اولین پدال پدال باس Distortion که در سال 1978 معرفی شد، با صدای جدید و جسورانه ای معرفی شد و این پدال توانایی رفع نیاز تمامی نسل ها را دارد و نقش بسیار مهمی را در گروه موسیقی ایفا می کند. پدال گیتار باس DS-1 Distortion پر فروش ترین پدال BOSS در تمام دوران است. طراحی اصلی بدون تغییر هم چنان در جهان موسیقی الهام بخش است و برای ایجاد موسیقی با کیفیت بالا استفاده می شود. پدال گیتار باس DS-1 Distortion در پشت صدای بسیاری از افسانه های راک قرار گرفته است و در حال حاضر نیز آماده است تا صدای گیتار شما را به خوبی تنظیم کند.

ویژگی های پدال گیتار باس DS-1 Distortion

1) 5 سال ضمانت BOSS
2) کنترل رنگ صدای بی نظیر طیف گسترده ای از فرمت های صوتی را فراهم می کند.
3) ساخت بدنه مقاوم و محکم آن پدال را در برابر تمام ضربات سخت مقاوم کرده است.
4) به عنوان پشتیبانی از صداهای پایین عالی عمل می کند.

پدال گیتار باس DS-1 Distortion

پدال گیتار باس DS-1 Distortion از خفیف تا سنگین

با رابط کاربری متوسط سه دکمه ای، چندین سایه رنگ صدای مختلف را می توان در پدال گیتار باس  DS-1 Distortion گنجانید. مدار دو فاز پیشرفته آن شامل ترانزیستور و مدار op-amp می باشد. این رویکرد برای اشباع مشخصه با فرکانس پایین پدال گیتار باس  DS-1 Distortion مورد علاقه گیتاریست هایی است که ژانر های سنگین استفاده می کنند.

تن سنگین و قدرتمند در پدال گیتار باس  DS-1 Distortion

بر خلاف سیستم های معمولی که فقط باعث کاهش ارتفاع صدا میشود، پدال گیتار باس  DS-1 Distortion مجهز به یک طراحی خلاقانه است که طیف گسترده تری را ارائه می دهد. چرخش دکمه در جهت عقربه های ساعت باعث بالا رفتن و پایین آمدن آن می شود، در حالی که حرکت خلاف جهت عقربه های ساعت اثر متضاد دارد. کنترل صدا به ویژه در هنگام استفاده از پدال گیتار باس  DS-1 Distortion به عنوان تقویت کننده با آمپرهای سبک بسیار موثر است که معمولا در هنگام تهیه سایر پدالهای تحلیلی تاثیر آن بسیار کم خواهد بود.

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود:
  • مدل: DS-1 Distortion
  • وزن: 360.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن