منو
سبد خرید

پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver

پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver

پدال گیتار باس مدل BD-2 Blues Driver

اجازه دهید گیتار شما با یک امواج شیرین و فوق العاده آواز بخواند

پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver صدای خامه ای اما واضحی دارد که میتوانیم آن صدا را توسط تعداد بی شماری از نوازندگانی که با این نوع از پدال یعنی پدال گیتار باس
BD-2 Blues Driver کار کرده اند را بشنویم، البته بهتر است بدانید که قیمت این نوع از پدال بسیار مناسب می باشد و صدای آمپلی فایر را با نوع وینیل شبیه سازی می کند و صدای بی انتهایی را به شما ارائه می دهد. هم چنین به احساسات شما پاسخ مناسب می دهد، جایی که می توانید طیف وسیعی از صداها را استخراج کنید تا به هر نت عطر و طعم و احساس کاملی را بدهید. در کل شما تحریف بسیار گرم و عاطفی را به BD-2 Blues Driver اضافه می کنید.

ویژگی های پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver

1)    این پدال تقویت کننده لوله صدا می باشد.
2)    پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver بسیار قدرتمند و قابل اعتماد است و بیش از یک میلیون از آن فروخته شده است.

پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver تقویت کننده لوله صدا می باشد

شما بعد از استفاده از این پدال متوجه خواهید شد که صداهای خروجی این پدال تا چه حد گرم و قوی می باشد. در واقع پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver برای اینکه صداهای قوی به شما ارائه دهد طراحی شده است، به نظر می رسد که شما یک دستگاه تقویت کننده لوله صدا قدیمی دارید اما در یک مدل قدرتمند مثل همه پدال های BOSS و با قیمتی عالی ارائه می شود. اگر می خواهید به سکوی راک خود بر خلاف هر گیتاریست دیگری در گروه ارتقا بدهید باید پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver را در اولویت کار خود قرار دهید.


 
پدال گیتار باس مدل BD-2 Blues Driver

پدال گیتار باس BD-2 Blues Driver قدرتمند و قابل اعتماد است و بیش از یک میلیون از آن فروخته شده است

در سراسر جهان BOSS بیش از یک میلیون فروخته شده است و افراد سرشناس و مشهور بسیاری از آن خریداری کرده اند افرادی مانند Yngie Malmsteen, Dave Navarro, John Petrucci, Marty Friedman, Steve Vai و Joe Satriani البته این پدال زیر پای گروه های مشهور مختلفی مانند Silversun و Muse ،The Killers قرار گرفته است و در ضبط و هم چنین بر روی صحنه از آن استفاده کرده اند. دلیل اینکه پدال BOSS تا این حد توانسته است که قوی و قدرتمند عمل کند این است که نه تنها این پدال ها جلوه صدای عالی دارند بلکه آنها به صورت مخازن ساخته شده اند و برای استفاده جدی طراحی شده است. هر پدال  BOSS در یک محفظه فلزی مقاوم در برابر خراش قرار گرفته است و شامل یک منطقه لاستیکی و پایه ای بدون لغزش است. بنابر این چه شما یک مبتدی تازه کار باشید، چه یک نوازنده حرفه ای می توانید برای شکل دادن به صدای خود به مجموعه پدال های BOSS اعتماد کنید.

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm
کشور سازنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود:
  • مدل: BD-2 Blues Driver
  • وزن: 360.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن