منو
سبد خرید

پدال گیتار باس BC-2 Combo Drive

پدال گیتار باس BC-2 Combo Drive

 پدال گیتار باس مدل BC-2 Combo Drive

 پدال گیتار باس BC-2 Combo Drive صدایی یکپارچه با الهام از بریتانیا را بر روی پدال تولید می کند، اما این فقط یک نقطه شروع است. با یک دکمه واحد می توانید فورا انواع تنظیمات مربوط به صدا را کنترل کرده و به سرعت طیف کاملی از صداها را بهره برداری کنید و صدایی قوی را تولید نمائید و یا فرکانس وسیع تری نسبت به آمپر کلاسیک داشته باشید که بتواند به تنهایی تن صدای تمیزتر و قوی تری را در اختیار شما قرار دهد. این پدال گیتار با کاربردی آسان اما از نظر فنی پیچیده، شما را به سمت صدایی معتبر و عملکرد پیشرفته نسل جدید سوق می دهد.

SOUND Knob (دکمه صدا)

از دیگر ویژگی های پدال گیتار باس BC-2 Combo Drive دکمه صدا می باشد که دکمه صدا چندین پارامتر را به طور همزمان در طیف وسیعی از مناطق تنظیم می کند. انتقال صدای قوی و بلند به سمت صدای تمیز و رسا در ناحیه سمت چپ و تاثیر بالا در منطقه فوقانی و تغییر های مناسب و مثبت در منطقه مناسب. به دنبال یک تنظیم کلاسیک عالی باشید یا از محدودیت ها عبور کنید. برای مثال دکمه Sound را بر روی حالت Drive تنظیم کنید و صدایی خام را از یک دسته کوچک موسیقی جاز کلاسیک را فراهم کنید و آن را بر روی حالت Clean تغییر دهید، می توانید تن را در طیف وسیع تری از فرکانس ها نسبت به بلندگو اصلی فراهم کنید. دنیای صدا به اندازه دکمه ساده است.

EQ and LEVEL Knobs (دکمه های EQ و LEVEL)

دکمه های EQ بر روی پدال گیتار باس BC-2 Combo Drive سفارشی ارائه شده اند تا صدای شما را فورا حک کنند. دکمه BASS اجازه کنترل مستقیم باند فرکانس پایین را می دهد. دکمه TREBLE فرکانس های بالا را کنترل می کنند. دکمه LEVEL هنگام فعال کردن، اندازه کلی پدال را کنترل می کنند.


 پدال گیتار باس مدل BC-2 Combo Drive

INPUT Jack (سوکت ورودی)

جک INPUT سیگنال هایی از گیتار، سایر سازهای موسیقی یا واحد جلوه دیگری را می پذیرد. این سوکت هم چنین به عنوان سوئیچ برق عمل می کند. هنگام اتصال سوکت INPUT برق وصل می شود، هنگام قطع کابل برق خاموش می شود.

Road-Tough BOSS 

پدالهای جمع و جور BOSS به دلیل داشتن صدای استثنایی و همچنین استحکام بالای آن ها در سراسر جهان شناخته شده اند. BC-2 این طرح اثبات شده BOSS  را به ارث می برد و پدال گیتار باس BC-2 Combo Drive محکمی را برای گیتاریست ها فراهم می کند که برای مقاومت در برابر ده ها سال استفاده مفید ساخته شده است.

مشخصات کلی و ظاهری
برندباس
نوع سازپدال گیتار
اندازهHeight: 59 mm | Width: 73 mm | Depth: 129 mm
کشور سازنده

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
بد خوب
  • موجود: در انبار
  • مدل: BC-2 Combo Drive
  • وزن: 440.00g
تماس بگیرید
قیمت بدون مالیات:تماس بگیرید
متن